top of page

Hakkımızda

Günümüzde sağlıklı beslenmenin insan için ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Sağlıklı beslenmek sağlıklı ürün tüketmekle başlar.

Ülkemizde peynir konusunda yaptığımız gözlem ve araştırmalarımızın sonucunda karşımıza çıkan gerçek şu oldu: Peynirin tenekeden çıkarılma aşamasında iş kazaları ve kayıpları meydana gelmektedir. Çalışanlar yaralanmakta, müesseseler de iş kayıplarına uğramaktadır. Sistem olarak teneke  açılırkende peynirin içine metal toz parçacıklarının düşmesine engel olunamamakta, bu da sağlığımız açısından kötü sonuçlar doğurabilme ihtimalini oluşturmaktadır.

Maalesef bugüne kadar işlevsel bir makine veya aparat geliştirilemediği içinde ustalarda haklı olarak eski sistemi kullanmaktadır.(Keser, keski, çekiç vs.)

Konunun önemini görüp bu sebeple Eralkan Metal olarak 20 yıllık metal sektöründeki bilgi ve tecrübelerimizin ışığında 2010 yılında bu yolculuğa çıktık.

Amacımız, uzun ömürlü, yüksek kaliteli ve arkasında büyük bir güvenle durduğumuz ürünlerimizi halkımıza ulaştırmak için sağlıklı çalışabileceğimiz bayiler oluşturmaktır.

bottom of page